This project is read-only.

SupermemoUX a Basic English

Feb 1, 2010 at 12:17 AM
Zakupiłem najnowszą bazę Basic, gdyż jestem zupełnie początkujący. Niestety bardzo mi przeszkadza to że jest to baza angielsko-angielska. Polskie znaczenie pytania pojawia sie dopiero najechaniu na angielskie pytanie. Dla całkowitego nowicjusza jest to strasznie denerwujące. Zupełnie odechciało mi się bawić z tą bazą. Czy jest jakiś sposób na to aby ptyanie pojawiało się po polsku?
Feb 17, 2010 at 6:05 PM

Pytanie bardziej do producenta programu. Ale z tego co wiem, to nie ma takiej możliwości

Feb 23, 2010 at 6:12 PM
Zabrałem się za ręczną edycję. Oczywiście dzięki pluginowi. Edytuj pytanie; komponent; treść wyświetlenia po najechaniu; zaznacz wszystko; Carl +C; anuluj; ponownie kursor na początek edycji; Shift+Enter; kursor w górę; Carl + V; zaznaczenie wklejenia; Carl +B; Carl+Shift+T; przy czerwonym kolorze Enter. I w ten to sposób mam na początku pytania wytłuszczone na czerwono słowo polskie. Na koniec odznaczam dźwięk pytania. Troszkę to męczące. Przez tydzień w wolnej chwili zamieniłem 100 pozycji. Spróbuję do tego zaprząc jakiś język skryptowy.