hebrajskie znaki w klawiaturce spellpad'u

Oct 15, 2009 at 1:44 PM

Czy dałoby się zrobić tak, żeby była możliwość zdefiniowania jakie przyciski mają pojawić się na spellpadzie ewentualnie w tabeli ze znakami IPA u dołu strony? Fajnie, gdyby można było to ustalić w jakimś zewnętrznym pliku xml. Znacznie ułatwiłoby to naukę nie tylko hebrajskiego, ale wszystkich języków z innymi alfabetami niż łaciński. Język hebrajski jest również często transliterowany przy użyciu specyficznych znaków. Gdyby była możliwość ustalenia dowolnych znaków przez użytkownika rozwiązałoby to również i tę trudność.

Coordinator
Oct 17, 2009 at 6:27 PM

Spróbuję pomyśleć o takim rozszerzeniu w następnej wersji

Oct 17, 2009 at 7:45 PM

Tak na marginesie - wielkie dzięki za to co robicie!

Wasze wtyczki bardzo pomagają mi w pracy z programem i pozwalają zaoszczędzić sporo czasu. Jak myślę o pracy z SuperMemo UX zanim je znalazłem w internecie… szkoda gadać ;-)

Z pewnością można by pomyśleć o innych jeszcze brakujących funkcjach, jednak nawet bez nich już mamy do czynienia z wartościową aplikacją. Gratulacje!

Pozdrawiam,

jacek

From: michalczerwinski [mailto:notifications@codeplex.com]
Sent: Saturday, October 17, 2009 8:28 PM
To: jacekrszewczyk@gmail.com
Subject: Re: hebrajskie znaki w klawiaturce spellpad'u [SmUxPlugins:72094]

From: michalczerwinski

Spróbuję pomyśleć o takim rozszerzeniu w następnej wersji

Read the full discussion online.

To add a post to this discussion, reply to this email (SmUxPlugins@discussions.codeplex.com)

To start a new discussion for this project, email SmUxPlugins@discussions.codeplex.com

You are receiving this email because you subscribed to this discussion on CodePlex. You can unsubscribe on codePlex.com.

Please note: Images and attachments will be removed from emails. Any posts to this discussion will also be available online at codeplex.com

Coordinator
Jan 30, 2010 at 7:42 PM

Możliwość definiowania swojej własnej tabeli IPA pojawi się w wersji 2.0.0.0 planowanej wstępnie na luty. Przypominam, że najlepszym podziękowaniem i zachętą do pracy jest zastosowanie się do opisu w okienku "Wtyczki - informacje"